Blog o vývoji softvéru na mieru

Najrýchlejšia tvorba prvotriednych webových stránok.

Príťažlivý vzhľad, jednoduché ovládanie, dodržaný rozpočet a časový harmonogram.

14. apríla 2018 11:41
od DUFEKSOFT, s.r.o.
0 Komentáre

Nové webové stránky marec 2018

14. apríla 2018 11:41 od DUFEKSOFT, s.r.o. | 0 Komentáre

V marci 2018 sme odovzdali zákazníkom dva nové webové projekty. Obidva samozrejme spracované v responzívnom dizajne.

Tvorba webových stránok

Hrproject.sk

Pre majiteľa projekčnej kancelárie HR PROJECT sme vytvorili štandardnú webovú prezentáciu jeho služieb na adrese http://www.hrproject.sk.

Webové stránky www.hrproject.sk sú vytvorené v redakčnom systéme Umbraco, takže si ich majiteľ môže obsah webu aktualizovať podľa vlastných aktuálnych potrieb.

HR PROJECT

1vrk.eu

Na realitnom trhu je pretlak realitných kancelárií. Presadiť sa a získať si dôveru klientov vyžaduje profesionálny prístup a najmä dobrý nápad ako ponúknuť zákazníkom nadštandardný servis. 1. Videorealitná kancelária vsadila na prezentáciu nehnuteľností vo forme videí. Video pre zákazníka natočí v profesionálnej kvalite, takže kupujúci má dokonalý prehľad o ponúkanej nehnuteľnosti.

Pre 1. Videorealitnú kanceláriu sme na adrese http://www.1vrk.eu vytvorili jednoduché, ale moderné a účelné webové stránky, kde je ponuka nehnuteľností prezentovaná formou videií.

Záujemcovia o kúpu nehnuteľnosti majú zároveň na tomto webe k dispozícii filter nehnuteľností  podľa lokality, v ktorej nehnuteľnosť hľadajú a zároveň podľa typu nehnuteľnosti.

1. Videorealitná kancelária

 

Zaujal vás tento článok? Dajte vedieť aj vašim známym.

 

Sledujte naše sociálne siete.

 Facebook Twitter Google Plus You Tube